Dla gimnazjalistów
60 lecie LOXI

Witamy na stronie internetowej ZS nr 19

(LO XI)

Poszukując informacji można skorzystać z Mapy strony
(znajdź tam stronę, której szukasz i kliknij jej nazwę)

Uwaga! Podręczniki na rok szkolny 2016 / 2017 dla klas 1 - 3 w zakładce "Prawo szkolne"

Mistrzynie Olimpijskie odwiedziły naszą szkołę

W środę 21 września 2016 r. naszą szkołę odwiedziły Magdalena Fularczyk-Kozłowska oraz Natalia Madaj, czyli złote medalistki Igrzysk Olimpijski w Rio de Janerio. Przesympatyczne wioślarki przez godzinę odpowiadały na pytania uczniów. Tutaj sprawozdanie ze spotkania z Mistrzyniami Olimpijskimi.

Mistrzynie z Rio de Janeiro w naszej szkole

Już w najbliższą środę 21 września 2016 r. naszą szkołę odwiedzą mistrzynie olimpijskie z Igrzysk w Rio de Janerio. Magdalena Fularczyk-Kozłowska oraz Natalia Madaj to złote medalistki w wioślarskiej dwójce podwójnej.

Wygraliśmy spotkanie z panią Martyną Wojciechowską

Nasza szkoła zwyciężyła w akcji "Szkoły Dla Nadziei" organizowanej przez Fundację "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" i w nagrodę mury naszej szkoły odwiedzi pani Martyna Wojciechowska. Akcja polegała na zbieraniu nakrętek, organizowaniu akcji charytatywnych, udziale w wolontariacie i korowodzie nadziei. "Korowód Nadziei" odbył się w sobotę 3 września i nasi przedstawiciele również w nim uczestniczyli. Szersza relacja na stronie Samorządu Uczniowskiego.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

w Zespole Szkół nr 19

W czwartek 1 września 2016 r. pani Dyrektor Magdalena Wesołowska-Rańda uroczyście rozpoczęła nowy rok szkolny 2016/17. W uroczystości uczestniczyli uczniowie gimnazjum i liceum oraz grono pedagogiczne Zespołu Szkół nr 19.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 w Zespole Szkół nr 19 we Wrocławiu

Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017  dla uczniów gimnazjum oraz liceum  odbędzie się w czwartek 1 września 2016 r. o godzinie 9 na boisku szkolnym. Więcej informacji w zakładce Aktualności/komunikaty.

Matura poprawkowa

Informacje na temat matur poprawkowych w sierpniu znajdują się w zakładce "Dla maturzystów"

Poprawki klasyfikacyjne

Egzaminy poprawkowe klasyfikacyjne (decydujące o promocji do następnej klasy) w dniach 25 i 26 sierpnia:

• zaczynają się o godz. 8.00 częścią pisemną, która trwa 45 minut (tylko język polski 90 minut) - trzeba mieć ze sobą długopis;
  • od godz. 9.30 część ustna egzaminu wg kolejności na listach wiszących w holu głównym szkoły;
  • część ustna trwa ok.20 minut;
  • ogłoszenie wyników odbywa się po zakończeniu wszystkich egzaminów w danej sali (ok.14-15);
  • ocena z egzaminu jest łączna (z części pisemnej i ustnej) i ustalana jest komisyjnie (dwóch nauczycieli przedmiotu i dyrektor lub wicedyrektor jako przewodniczący komisji);
  • szczegółowe procedury znaleźć można w Statucie szkoły.

ZS nr 19 we Wrocławiu

ul. Spółdzielcza 2a

+48 71 798-68-94

(łącznie ze zrealizowanymi)

Wspólpraca

progeCAD Professional

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

Wrocław 2016

Wrocław Europejska Stolica Kultury - Kandydat