Dla gimnazjalistów
60 lecie LOXI

Witamy na stronie internetowej ZS nr 19

(LO XI)

Poszukując informacji można skorzystać z Mapy strony
(znajdź tam stronę, której szukasz i kliknij jej nazwę)

Uwaga! Podręczniki na rok szkolny 2016 / 2017 dla klas 1 - 3 w zakładce "Prawo szkolne"

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 w Zespole Szkół nr 19 we Wrocławiu

Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017  dla uczniów gimnazjum oraz liceum  odbędzie się w czwartek 1 września 2016 r. o godzinie 9 na boisku szkolnym. Więcej informacji w zakładce Aktualności/komunikaty.

Matura poprawkowa

Informacje na temat matur poprawkowych w sierpniu znajdują się w zakładce "Dla maturzystów"

Poprawki klasyfikacyjne

Egzaminy poprawkowe klasyfikacyjne (decydujące o promocji do następnej klasy) w dniach 25 i 26 sierpnia:

• zaczynają się o godz. 8.00 częścią pisemną, która trwa 45 minut (tylko język polski 90 minut) - trzeba mieć ze sobą długopis;
  • od godz. 9.30 część ustna egzaminu wg kolejności na listach wiszących w holu głównym szkoły;
  • część ustna trwa ok.20 minut;
  • ogłoszenie wyników odbywa się po zakończeniu wszystkich egzaminów w danej sali (ok.14-15);
  • ocena z egzaminu jest łączna (z części pisemnej i ustnej) i ustalana jest komisyjnie (dwóch nauczycieli przedmiotu i dyrektor lub wicedyrektor jako przewodniczący komisji);
  • szczegółowe procedury znaleźć można w Statucie szkoły.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015-16

w Zespole Szkół nr 19

Tutaj zdjęcia z zakończenia roku szkolnego

Karolina Kasperkiewicz druga na Dolnym Śląsku w skoku w dal

Karolina Kasperkiewicz z klasy 2 B skokiem na odległość 5.64 m zajęła drugie miejsce na Dolnym Śląsku podczas odbywających się 7 czerwca 2016 r. Mistrzostw Dolnego Śląska szkół ponadgimnazjalnych w lekkiej atletyce. Karolina tym skokiem ustanowiła nowy rekord szkoły. O występie naszej reprezentacji można przeczytać w zakładce Sport w szkole.

1 czerwca 2016 w naszej szkole miała miejsce

ceremonia wręczenia nagród za projekt "Mirror, mirror",

który zwyciężył w konkursie European Prizes 2016.

Certyfikaty i nagrody dla uczniów klasy 2B-1 i 3R3

oraz koordynatorki,  Pani Iwony Jodłowskiej wręczały:

przedstawicielka European Schoolnet w Bruseli,

Pani Beatriz Romero

oraz  Pani Ewa Raińska-Nowak

z Narodowego Biura eTwinning w Warszawie.

Na uroczystości gościliśmy dolnośląskiego Kuratora Oświaty,

Pana Romana Kowalczyka.

Nie zabrakło też listu gratulacyjnego od Prezydenta Wrocławia.

Obejrzyj fotorelację  z uroczystości oraz film o projekcie

Siatkarki Impelu Wrocław w LO XI

W środę 18 maja 2016 r. naszą szkołę odwiedziły przedstawicielki drużyny Impel Wrocław, która w tym sezonie wywalczyła brązowe medale Mistrzostw Polski w siatkówce kobiet. Milena Radecka, Joanna Kaczor oraz Monika Ptak opowiadały o swoich przygodach związanych z siatkówką oraz zachęcały do związania się z tą dyscypliną w klasie siatkarskiej w LO XI.

Tutaj zdjęcia.

ZS nr 19 we Wrocławiu

ul. Spółdzielcza 2a

+48 71 798-68-94

(łącznie ze zrealizowanymi)

Wspólpraca

progeCAD Professional

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

Wrocław 2016

Wrocław Europejska Stolica Kultury - Kandydat