Sport w ZS 19

Witamy na stronie sportowej ZS nr 19 we Wrocławiu

Komunikat Mistrzostw Wrocławia w piłce siatkowej chłopców

Krystian Biedrzyński - Kwestionariusz Ucznia-Sportowca LO XI

Zapraszam do zapoznania się z odpowiedziami jakich udzielił judoka Krystian Biedrzyński z klasy 3 SW w Kwestionariuszu Ucznia-Sportowca LO XI. Wywiad dostępny w zakładce "Nasi sportowcy".

III miejsce siatkarzy w strefie Wrocław-Wschód

Reprezentacja naszych siatkarzy wygrała mecz z XIV LO (3 : 2) i ostatecznie zajęła III miejsce w strefie Wrocław- Wschód. Tym samym nasi siatkarze uzyskali awans do finałów miejskich i na wiosnę 2015 r. będą walczyli o Mistrzostwo Wrocławia.

Siatkarze grali w składzie: Michał Poznański, Przemek Salamaga, Jakub Bohdanowicz, Kacper Kaczmarek (wszyscy 3 SP), Tomasz Abratkiewicz, Damian Skorupa, Dawid Błachut (wszyscy 3 SW), Wiktor Kryszałowicz 3 A, Tobiasz Jarczak, Mateusz Stępin, Łukasz Wiech (wszyscy 2 SW), Damian Gniłka 2 SP oraz Mateusz Chodorski 2 B.

Reprezentacjami zarówno dziewcząt jak i chłopców opiekuje się mgr Marcin Jarosz.

Paweł Całka - Kwestionariusz Ucznia Sportowca XI LO

Paweł Całka z klasy 1 A, który trenuje judo udzielił ciekawych odpowiedzi do Kwestionariusza Ucznia Sportowca XI LO. Zapraszam do zapoznania się z odpowiedziami w zakładce "Nasi sportowcy".

OMW na ergometrach

W środę 5 listopada 2014 r. na terenie KS AZS Politechnika Wrocławska odbyła się III edycja Otwartych Mistrzostw Wrocławia w roku 2014 na ergometrach wioślarskich. W zawodach udział wzięli przedstawiciele klas wioślarskich z naszej szkoły.

Tutaj zdjęcia

Dystans 1000 metrów przewiosłowali następujący uczniowie:

Konrad Jeżak z klasy 2 SW z czasem 3 minuty 24 sekundy i 4 dziesiąte sekundy, Robert Dobosiewicz z klasy 1 SW (3.40,4), Ula Chełkowska z klasy 3 SW (3.53,7), Sebastian Kotewicz 1 SW (3.58,1), Kacper Broński 1 SW (4.06,9), Aleksandra Gróbarczyk 2 SW (4.13,7), Bogusia Gróbarczyk 1 SW (4.19,0), Iza Kirchner 1 SW (4.27,6), Kinga Kalecińska 2 SW (4.31,5) oraz Ewa Ligocka 2 SW (4.43,3).

Marcin Mirzyński z klasy 1 SW szósty w Mistrzostwach Wrocławia

W czwartek 23 października na terenie kąpieliska "Morskie Oko" odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w indywidualnych biegach przełajowych. Najlepiej z naszej reprezentacji wystartował Marcin Mirzyński z klasy 1 SW, który ostatecznie uplasował się na bardzo dobrym VI miejscu. Za swoje dokonanie Marcin został nagrodzony dyplomem przez przewodniczącego SZS Wrocław pana Bohdana Aniszczyka. Więcej informacji z tej imprezy w zakładce "Zawody międzyszkolne".