Zespół Szkół nr 19
we Wrocławiu
PolskaEnglish

Sport w LO XI

Witamy na stronie sportowej LO XI we Wrocławiu

Turnieje siatkarskie gimnazjalistów w LO XI

W czwartek 18 lutego oraz w czwartek 25 lutego 2016 r. w naszej szkole odbyły się turnieje siatkarskie dla szkół gimnazjalnych. W pierwszym terminie rywalizowali chłopcy, natomiast w drugim dziewczęta. Zawody zorganizował oraz przeprowadził pan Marcin Jarosz.

 

Tutaj sprawozdanie organizatora turniejów pana Marcina Jarosza

 

 

 

Dzień Piłkarza 2016

W czwartek 3 marca 2016 r. odbyła się cykliczna już impreza o nazwie „Dzień Piłkarza w LO XI”. Wydarzenie to składało się z dwóch części. Pierwszą część stanowił „IV Halowy Turniej Piłkarski Futbol na Wielkiej Wyspie” dla szkół gimnazjalnych, natomiast drugą częścią było spotkanie z piłkarzami Śląska Wrocław.

 

Dzień Piłkarza 2016 - sprawozdanie  Tutaj zdjęcia

 

Dziewczyny piąte we Wrocławiu w piłce ręcznej

Piąte miejsce we Wrocławiu zajęły nasze dziewczęta w piłce ręcznej w ramach licealiady. Więcej szczegółów w zakładce zawody międzyszkolne.

 

Mistrzostwa Szkoły na ergometrze wioślarskim 2015 - wyniki

Zapraszam do zapoznania się z wynikami Mistrzostw Szkoły na ergometrze wioślarskim. Wyniki dostępne w zakładce Mistrzostwa Szkoły/Ergowiosła.

 

Karolina Kasperkiewicz zajęła 5 miejsce na Mistrzostwach Polski

Karolina Kasperkiewicz z klasy 2 B zajęła V miejsce podczas Halowych Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Karolina rywalizowała w konkurencji skoku w dal juniorek, w której poprawiła rekord życiowy uzyskując wynik 5,52 m. Zawody odbyły się w Spale w dniach 12 - 14 lutego 2016 r.

 

Piłkarze bez medalu

Nie udało się naszym piłkarzom halowym obronić tytułu Mistrzów Wrocławia. Ostatecznie zajęli miejsce 5/6. Więcej informacji w zakładce Zawody międzyszkolne.

 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )