Zespół Szkół nr 19
we Wrocławiu
PolskaEnglish

Sport w LO XI

Witamy na stronie sportowej LO XI we Wrocławiu

Siatkarze w półfinale strefy Wrocław-Wschód

W czwartek 5 listopada 2015 r. reprezentacja naszych siatkarzy prowadzona przez pana mgr Marcina Jarosza awansowała do półfinałów strefy Wrocław-Wschód. Tym samym nasi siatkarze uzyskali awans do walki o medale w Mistrzostwach Wrocławia.

 

 

Oto sprawozdanie z meczu pana Jarosza:

"W dniu 05.11.2015 poprowadziłem naszą szkolną reprezentację siatkarzy, którzy awansowali do półfinału. Mecz był bardzo zacięty i na wysokim poziomie. Dużo potu trzeba było wylać, aby po ostatnim gwizdku sędziego móc podnieść ręce w górę. Mecz odbył się w Lotniczych Zakładach Naukowych we Wrocławiu w ramach rozgrywek Licealiady w Siatkówce Chłopców strefy Wrocław Wschód.

 

Wyniki: LO XI - EZN 3-1 (25-22, 23-25, 25-18, 25-22)

 

Skład drużyny: 1. T. Abratkiewicz, 2. P.Kucharczyk, 3. T.Jarczak, 4. S.Zaleski, 5. M.Jurowicz, 6. Ł.Opałka, 7. J.Waszczak, 8. D.Sykut, 9. D.Gniłka, 10. A.Skibiński."

 

Półfinały i finały licealiady chłopców w siatkówce Strefy Wrocław-Wschód odbędą się w Liceum Ogólnokształcącym nr X we Wrocławiu.
Półfinały i finały odbędą się w innych dniach zgodnie z porządkiem gier:
13.11.2015 r. PÓŁFINAŁY
godz. 10.30 LO 10 - LO 11
godz. 11.45 LO 3 - LO 9
17.11.2015 r. FINAŁY
godz. 9.00 mecz o 3 miejsce

godz. 10.15 mecz o 1 miejsce.

 

Naszym siatkarzom życzymy powodzenia i mocno ściskamy kciuki za jak najlepszy wynik.

Paweł Wadas Mistrzem Europy w Brazylijskim Jiu Jitsu federacji CBJJP

Paweł Wadas z klasy 2 SW zdobył dwa medale: złoto - w kategorii Kimona (Gi) - 62 kg oraz brąz - w kategorii bez kimon (no-gi) - 62 kg podczas Mistrzostw Europy w Brazylijskim Jiu Jitsu federacji CBJJP, które odbyły się 17-18 października 2015 r. w Koszalinie. Więcej w zakładce Nasi sportowcy.

 

Ruszyła licealiada w piłce siatkowej

Piłka siatkowa jako pierwsza z gier zespołowych rozpoczęła rywalizację w licealiadzie 2015/16. W piątek 16 października 2015 r. nasi siatkarze stanęli do rywalizacji z reprezentacją Politechniki Wrocławskiej. W meczu, który odbył się w IX LO nasi reprezentanci wygrali bez straty seta.

 

LO XI vs LO PWr - 3 : 0 (25-7, 25-22, 25-18)

 

Nasi reprezentanci grali w składzie: Tomasz Abratkiewicz, Paweł Kucharczyk, Piotr Kucharczyk, Tobiasz Jarczak (wszyscy 3 SW), Szymon Zaleski, Michał Jurowicz, Łukasz Opałka, Jakub Waszczak, Daniel Sykut, Wojciech Choina (wszyscy 1 S) oraz Damian Gniłka 3 SP.

 

W piątek 23 października 2015 r. rywalizację w licealiadzie rozpoczęły nasze siatkarki. Dziewczęta grające w składzie: Paulina Wiśniewska, Ola Plichta, Ola Aramowicz, Oliwia Dziura, Dominika Antoniak, Katarzyna Stasińska oraz Dominika Stadnik (wszystkie 1 S) uległy w meczu otwarcia reprezentacji LO X.

 

 

LO XI vs LO X - 0 : 2.

 

Reprezentacjami dziewcząt i chłopców opiekuje się trener Marcin Jarosz, który dziękuje swoim zawodnikom za zaangażowanie i walkę o każdy punkt.

 

Następny mecz w ramach licealiady chłopcy rozegrają w poniedziałek 26 października w XIV LO z reprezentacją LO III, natomiast dziewczęta zagrają we wtorek 27 października w LO X z reprezentacją IX LO. Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów!

Mistrzostwa Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych - było o Nas głośno

W piątek 16 października 2015 r. odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Mówiło się o nas za sprawą wolontariuszy z LO XI, którzy pod kierownictwem Wicedyrektor pani Magdaleny Wesołowskiej-Rańdy częstowali wszystkich uczestników gorącą herbatą. 

 

 

Pokazaliśmy się również pod względem sportowym zdobywając dwa srebrne medale. Chłopcy w klasyfikacji drużynowej oraz pan mgr Łukasz Szwiec w biegu nauczycieli. Dziewczęta drużynowo zajęły VI miejsce. Indywidualnie bardzo dobrze pobiegli: Mateusz Chodorski, Marcin Mirzyński oraz Bogusia Gróbarczyk. Więcej informacji, zdjęcia oraz filmiki dostępne w zakładce "ZAWODY MIĘDZYSZKOLNE".

 

Park Kalisteniki

Polecamy zobaczenie filmiku z uroczystego otwarcia "Parku kalisteniki" z dnia 25 września 2015 r. Podczas otwarcia swoje niesamowite zdolności pokazali chłopaki z BAR UNION. Dziękujemy im za dostarczenie niezapomnianych wrażeń.

 

BAR UNION w LO XI

 

 

Wolontariat podczas Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2016

Poszukujemy wolontariuszy do współpracy przy organizacji Turnieju piłki ręcznej we Wrocławiu. Turniej  odbędzie się w styczniu 2016 r. na czterech arenach w naszym kraju.  Jeśli masz skończone 18 lat, przed Tobą możliwość uczestnictwa w wielkim wydarzeniu.

 

 

 

Swoją kandydaturę należy zgłaszać za pośrednictwem systemu rejestracyjnego, dostępnego na stronie www.alpha.zprp.org.pl. Natomiast wszystkie szczegółowe informacje odnośnie obszarów w których będą działać wolontariusze i wymagań, które muszą spełnić znajdziesz na stronie http://eurohandballpoland2016.pl/.

 

UWAGA W KWETIONARIUSZU NALEŻY OBOWIĄZKOWO WPISAĆ ŻE JESTEŚ UCZNIEM  Z  LO XI !!!

 

Szkolenia we Wrocławiu odbędą się w dniach 11-13 grudnia 2015 r.  U nas w szkole!!!

Wszystkich chętnych zapraszamy do zgłoszeń. W myśl hasła Mistrzostw Europy – Feel The Emotions, poczujesz smak niezapomnianych wrażeń i emocji!

Wszelkich informacji udziela: pani mgr Magdalena Wesołowska-Rańda. 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )