Zespół Szkół nr 19
we Wrocławiu
PolskaEnglish

Sport w ZS 19

Witamy na stronie sportowej ZS nr 19 we Wrocławiu

Paweł Całka medalistą Mistrzostw Polski

Paweł Całka z klasy 1 A, zdobył brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski w Judo, które odbyły się 20 października 2014 r. w Poznaniu. Więcej informacji w zakładce "Nasi sportowcy".

 

Startuje Licealiada w piłce siatkowej

Mistrzowie Wrocławia Piąci na Dolnym Śląsku

Bardzo dobre piąte miejsce na Dolnym Śląsku zajęła nasza męska sztafeta w biegach przełajowych, które odbyły się 9 października 2014 r. w Olszynie koło Lubania. W zawodach uczestniczyło 19 sztafet z całego Dolnego Śląska. Wśród wrocławskich szkół nasza reprezentacja zajęła drugie miejsce za LO nr II, które uplasowało się na IV miejscu.

 

 

Nasza reprezentacja startowała w składzie: Arek Stawiarski, Mateusz Cieślak, Kamil Kozieł (wszyscy 3 SP), Marcin Mirzyński 1 SW, Piotr Kucharczyk, Karol Kosik, Paweł Kucharczyk, Kacper Dobrowolski (wszyscy 2 SW), Sebastian Stawiarz 2 SP, Karol Stachowiak 3 SW oraz rezerwowy Krzysztof Denkiewicz z 1 SP. Reprezentacją opiekował się mgr Tomasz Jęsiak.

Maciej Pałaszewski - Cudowne Dziecko Śląska Wrocław

Maciej Pałaszewski z klasy 1 SP już jako 16-latek trenuje z pierwszą drużyną Śląska Wrocław i robi niesamowite wrażenie na starszych zawodnikach. Więcej informacji w zakładce "Nasi sportowcy".

 

Zdęcie wykonane przez:newspix.pl / Sebastian Borowski

 

Mamy WBO!!!

Mamy WBO!!! Dzisiaj 7 października 2014 r. ukazały się wyniki głosowania na projekty w ramach WBO. Nasz projekt uzyskał 7556 głosów i znalazł się wśród hitów tegorocznej edycji WBO. W naszym przedziale finansowym (500 000 - 1 500 000) zajęliśmy drugie miejsce za projektem ścieżek rowerowych w centrum miasta.

 

 

 

Wszystkim uczestnikom promocji naszego projektu bardzo dziękujemy za ciężką pracę i

gratulujemy osiągnięcia założonego celu.

 

Męska Sztafeta Mistrzem Wrocławia w Biegach Przełajowych

We wtorek 30 września 2014 r. na terenie kąpieliska "Morskie Oko" odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Nasza męska sztafeta w składzie: Arek Stawiarski, Dawid Fudali (obaj 3 SP), Marcin Mirzyński 1 SW, Daniel Dudek 1 SP, Paweł Kucharczyk, Piotr Kucharczyk, Kacper Dobrowolski (wszyscy 2 SW), Karol Stachowiak 3 SW, Sebastian Stawiarz 2 SP, Mateusz Chodorski 2 B oraz rezerwowy Karol Kosik 2 SW zdobyła Mistrzostwo Wrocławia i awansowała do Mistrzostw Dolnego Sląska, które odbędą się w Olszynie 9 października 2014 r.

 

 

W zawodach uczestniczyła również nasza żeńska sztafeta, która uplasowała się na 11 miejscu. Szczegóły rywalizacji oraz zdjęcia w zakładce "zawody międzyszkolne".

 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )