Sport w ZS 19

Witamy na stronie sportowej ZS nr 19 we Wrocławiu

Short-track i OMW na ergometrach

Zapraszam do zapoznania się z wynikami oraz do przeglądania zdjęć z Mistrzostw Dolnego Śląska w short-tracku ( zakładka Zawody międzyszkolne) i Otwartych Mistrzostw Wrocławia na ergometrze wioślarskim (zakładka Klasy sportowe/klasa wioślarska).

Jedenastka nadal druga

Według najnowszego rankingu sporządzonego na dzień 19 stycznia 2015 r. nasza szkoła nadal zajmuje drugie miejsce wśród wrocławskich szkół rywalizujących w ramach licealiady.

Mistrzostwa Wrocławia w piłce siatkowej chłopców - wyniki

KOMUNIKAT KOŃCOWY FINAŁU MISTRZOSTW WROCŁAWIA LICEALIADY W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

Mistrzostwa Szkoły oraz Licealiada w szachach 2014/15

Zapraszam do zapoznania się z wynikami Mistrzostw Szkoły w szachach w zakładce Mistrzostwa Szkoły/Szachy oraz z wynikami Licealiady w szachach w zakładce Zawody międzyszkolne.

Złoto i dwa brązy w OMW na ergometrach wioślarskich

Uczniowie naszej szkoły zdobyli 3 medale w zakończonej 22 edycji Otwartych Mistrzostw Wrocławia w wyścigach na ergometrach wioślarskich. Złoty medal w klasyfikacji juniorek zdobyła Urszula Chełkowska z klasy 3 SW, natomiast Weronika Stoga (3 SW) uplasowała się na III miejscu. Brązowy medal wśród juniorów zdobył Konrad Jeżak z klasy 2 SW.

Przypomnę, że 22 edycja OMW na ergometrze wioślarskim składała się z czterech wyścigów na dystansie 1000 metrów w roku 2014. Szczegółowe informacje rywalizacji w zakładce Klasy sportowe/Klasa wioślarska.

XI LO na drugim miejscu

Nasza szkoła aktualnie znajduje się na drugim miejscu  we współzawodnictwie sportowym wrocławskich szkół ponadgimnazjalnych. Stan rywalizacji na dzień 15 grudnia 2014 r. Oby  tak dalej:) Przypominam, że w zeszłym roku szkolnym zakończyliśmy rywalizację na IV miejscu.