Zespół Szkół nr 19
we Wrocławiu
PolskaEnglish
Menu
Dla gimnazjalistów
Kalendarz szkolny

Aktualności / komunikaty

Piątek 16 stycznia skrócone lekcje

Rozkład dzwonków na lekcje (lekcje skrócone do 30 min)

 

1 lekcja     8.00 – 8.30         prz. 5 min.

2 lekcja     8.35 – 9.05         prz. 5 min.

3 lekcja     9.10 – 9.40        prz. 10 min.

4 lekcja     9.50 – 10.20       prz. 5 min.

5 lekcja     10.25 – 10.55    prz. 10 min.

6 lekcja     11.05 – 11.35    prz. 5 min.

7 lekcja     11.40 – 12.10   prz. 5 min.

8 lekcja     12.15 – 12.45  

 

Od godz. 13.30 Rada Pedagogiczna

 

O godz. 17.00 wywiadówki dla rodziców wszystkich klas.

IV Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku

Zapraszamy do udziału w IV Mistrzostwach Dolnego Śląska w SUDOKU. Uczniowie zgłaszają chęć udziału nauczycielowi matematyki do dnia 15 stycznia 2015. Eliminacje szkolne odbędą się 5 lutego 2015.
W mistrzostwach mogą uczestniczyć nie tylko uczniowie. Eliminacje last-minute dla dorosłych odbędą się 22 II 2015, godz. 8:30 w Instytucie Matematycznym w sali HS (pl. Grunwaldzki 2/4). Dorośli nie muszą wcześniej zgłaszać chęci swojego udziału w mistrzostwach. Wystarczy przyjść 22 lutego 2015 r. do Instytutu Matematycznego i wziąć udział w eliminacjach.

Zadania z poprzednich lat (eliminacyjne i finałowe, wszystkie kategorie wiekowe) ---->  rok 2014 , rok 2013, rok 2012

Zadania treningowe

Zadania wariantywne

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU Z FIZYKI DLA KLAS I

 

 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU Z FIZYKI

DLA KLAS I

 

 

Wygranym serdecznie gratulujemy

 

czytaj więcej...

Skrócone lekcje 19 grudnia

W piątek 19 grudnia skrócone lekcje!

 

0 lekcja wg planu 45 minut

1 lekcja  8.00 – 8.25 prz. 5 min.

2 lekcja  8.30 – 8.55 prz. 5 min.

3 lekcja  9.00 – 9.25   prz. 10 min.

4 lekcja  9.35 – 10.00  prz. 5 min.

5 lekcja  10.05 – 10.30   prz. 5 min.

6 lekcja  10.35 – 11.00   prz. 10 min.

7 lekcja  11.10 – 11.35   

 

Po  7-lekcji wigilie klasowe (muszą się zakończyć – razem ze sprzątaniem – do godz. 12.45).

 

Wywiadówki 17 grudnia

Wywiadówki 17 grudnia 2014

 

Spotkania z wychowawcami godz. 17.00

 

Klasa

Wychowawca

Nr sali

1a

p.Jolanta Makaruk

114

1b

p.Jolanta Jaszczak

116

1SW

p.Domaradzka-Żyła

9

1SP

p.Marcin Jarosz

7

2a

p.Urszula Dziekan

107

2b

p.Beata Kuszewska

109

2SW

p.Magdalena Poprawska

11

2SP

p.Andrzej Żabierek

aula

3SW

p.Jęsiak

5

3SP

p.Szwiec

6

3a

p.Sławczyk

112

3b

p.Pacura

12

 

Konsultacje dla rodziców

godz. 17.30 – 19.00

 

Przedmiot

Nauczyciel

Gabinet

Język polski

D.Kozakowska

113

J.Makaruk (1a)

114

J.Sławczyk (3a)

112

Język angielski

M.Dąbrowska

Pokój naucz.

I.Jodłowska

Pokój naucz.

A.Holder

Nieobecna

J.Mikluszka 

Pokój naucz.

M.Pająk

Nieobecna

A.Szatkowska

Pokój naucz.

Język niemiecki

M.Cieślak

110

E.Danek

110

Historia, Historia i społeczeństwo, WoS

K.Kunasiewicz

Gab.wicedyr

K.Szczepankiewicz

Pokój naucz.

A.Włoczka 

10

Geografia

L.Bem-Fokczyńska

Pokój naucz.

Biologia

J.Jaszczak (1b)

116

B.Kuszewska (2b)

109

Chemia

U.Pacura (3b)

12

Fizyka

U.Dziekan (2a) 

107

Matematyka

C.Pawłowska 

Nieobecna

M.Henkelman 

108

P.Załuski

108

W.Filipiak 

Gab. Dyr.

Informatyka

G.Bieganowski

106

Przedsiębiorczość

Z.Łukasik

Pokój naucz.

EdB

A.Żabierek (2SP)

aula

Religia

T.Piechnik

Pokój naucz.

Wychowanie fizyczne

(klasy sportowe)

Ł.Szwiec (3SP)

6

W.Burzyński

Pokój naucz.

A.Domaradzka (1SW)

9

T.Jęsiak (3SW)

5

M.Poprawska-Lech (2SW)

11

M.Wesołowska-Rańda

Gab.wicedyr

IV Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku

Zapraszamy do udziału w mistrzostwach w Sudoku. Zgłoszenia do 15 stycznia 2015 do nauczycieli matematyki.

Konkurs matematyczny KOMA-wyniki eliminacji

Dnia 2 grudnia 2014 r. odbył się etap szkolny Konkursu Matematycznego KOMA. Do finału, który odbędzie się w Instytucie Matematycznym UWr. zakwalifikowali się: Łukasz Oleśniewicz i Olga Urban (2A) oraz Krzysztof Data (1A).

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale.

Matura próbna

W dniach 15 – 18 XII 2014 matura próbna z CKE

 

 

15 grudnia (poniedziałek)

  • język polski podstawowy – 170 min, godz. 9.50 – 12.40 (3 - 5 lekcja)

 

16 grudnia (wtorek)

  • matematyka, p. podstawowy – 170 min, godz. 9.00 – 11.50 (2 – 4 lekcja, ew. 10 min 5-lekcji)

 

17 grudnia (środa)

  • Język obcy nowożytny, poziom podstawowy – 120 min, 9.00 – 11.00 (2 - 3 lekcja, ew. 15 min 4-lekcji)

 

18 grudnia (czwartek)

  • przedmiot dodatkowy na poziomie rozszerzonym – 180 min, godz. 9.50 – 12.50 (3 – 5 lekcja, ew. 5 min lekcji 6)
  • język angielski rozszerzony – 150 min, godz. 9.50 – 12.20 (3 – 5 lekcja)

 

 

Uwaga maturzyści:

  • Odwołane są lekcje WF-u: 3b – 1-lekcja we wtorek 16XII oraz lekcje 0 i 1 klasy 3SP we wtorek 16XII i środę 17XII;
  • Pozostałe lekcje (przed i po zakończeniu matur) odbywać się będą według planu;
  • Listy egzaminacyjne z podanymi salami, w których należy się zgłosić, wiszą na tablicy ogłoszeń maturalnych

 

Konkurs "Poznaj swoje prawa pracy"

W dniu 25 listopada 2014 r. odbył się etap szkolny konkursu o prawie pracy - "Poznaj swoje prawa pracy", w którym wzięło udział 11 uczniów. Najwięcej punktów uzyskały: Aleksandra Gil z klasy 3B oraz Aleksandra Kałuzińska z klasy 1B. Obie uczennice będą reprezentowały naszą szkołę w regionalnym etapie konkursu. 

Gratulujemy!

Wykłady z fizyki z pokazami

            Instytut Fizyki Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Polskie Towarzystwo Fizyczne

zapraszają uczniów szkół średnich Dolnego Śląska na wykłady z pokazami!!!

 

Szczegółowe informacje na plakacie przy sali 107

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )